آراد حبوبات
خانه / حبوبات فله / مرکز عمده حبوبات فله ای

مرکز عمده حبوبات فله ای

حبوبات آراد مرکز عمده حبوبات فله ای محسوب می شود. انواع حبوبات فله ای مرغوب با قیمت مناسب را می توانید در این مرکز تهیه نمایید.
حبوبات دانه های خوارکی هستند که در داخل غلاف یا نیام قرار دارند و انواع مختلفی مانند عدس، لوبیا و نخود دارند. حبوبات منبع مهمی از مواد معدنی، ویتامین، پروتئین و فیبر هستند و مصرف آن برای افرادی که از گوشت، مرغ و ماهی استفاده نمی کنند بسیار حیاتی است. در ایران غذاهای سنتی زیادی مانند آبگوشت، انواع آش، عدسی و … وجود دارند که ماده اصلی آنها حبوبات می باشد. از دیرباز ایران یکی از کشورهای مهم در تولید و مصرف حبوبات محسوب می شود. حبوبات به دو صورت فله ای یا عمده و بسته بندی شده عرضه می گردند. هر دو نوع عرضه، تقاضا کنندگان خاص خود را دارند. تمامی کارخانه جات بسته بندی و کنسروسازی متقاضی خریداری حبوبات به صورت فله ای می باشند. از طرفی برخی هم وطنان نیز خرید حبوبات به صورت فله ای را ترجیح می دهند. یکی از وظایف مرکز حبوبات آراد عرضه حبوبات فله درجه یک با قیمت مناسب در سراسر ایران است. تمامی کسانی که قصد خرید حبوبات را به صورت فله دارند، می توانند از طریق این مرکز اقدام نمایند.

حبوبات دانه های خوراکی در انواع مختلف می‌باشند؛ این دانه های خوراکی ارزش غذایی بالایی دارد. حبوبات در بازار به دو صورت به فروش می‌رسد: حبوبات فله ای و حبوبات بسته‌ بندی شده. مرکز فروش حبوبات فله ای مراکز تولید و وارد کننده حبوبات می‌باشد، که خرید از این مراکز به صورت عمده از قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا برخوردار است.

مرکز عمده حبوبات فله ای

بزرگترین تولید کننده انواع حبوبات در کشور

بزرگترین تولید کننده انواع حبوبات در کشورحبوبات در مناطق معتدل و زمین های خشک در نواحی گرمسیر رشد می‌کنند. بیشترین کشت و تولید حبوبات در کشور های آسیا و آفریقا می‌باشد و کمترین آن در اروپا است. در کشور آسیا و آفریقا به دلیل سطح بالای کشت ، تکنولوژی برتر و فراوانی آب بزرگ ترین تولید کنندگان در جهان به شمار می‌روند. بزرگترین تولید کننده حبوبات در کشور ایران استان لرستان می‌باشد استان لرستان مقام اول تولید حبوبات در کشور را از آن خود کرده است و بعد از این استان به ترتیب استان های فارس، آذربایجان شرقی، زنجان، کرمانشاه، استان مرکزی‌، اردبیل، کردستان، آذربایجان غربی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری بیشترین تولید حبوبات را دارند.

 

 

خرید اینترنتی انواع حبوبات فله ای

خرید اینترنتی انواع حبوبات فله ایحبوبات دانه های پر خاصیت در طعم ها و رنگ های گوناگونی هستند که با کیفیت های متفاوتی عرضه می‌شوند. حبوبات انواع مختلفی دارند چند مورد از آن که بیشترین استفاده و کاربرد را دارند از جمله: عدس، ماش، لوبیا سفید، لوبیاقرمز، لوبیا چیتی، نخود و غیره.
خرید حبوبات در شهر های مختلف کشور به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود. این محصول را می‌توان از سوپر مارکت ها هم تهیه کرد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان از روش خرید اینترنتی استفاده کرد، در خرید اینترنتی دسترسی ها آسان‌ تر و ارتباطات بیشتر بین خریداران و فروشندگان برقرار است در فروشگاه‌ های اینترنتی انواع حبوبات در بسته بندی و فله ای موجود است که به صورت عمده و جزئی عرضه می‌کنند. خرید اینترنتی این محصولات باید از فروشگاه‌ های معتبر صورت گیرد. قیمت حبوبات بر اساس کیفیت محصول متفاوت است. حبوبات با کیفیت و مرغوب در فروشگاه های اینترنتی به صورت عمده  و جزئی با قیمت مناسب عرضه می‌گردد برای خرید اینترنتی کافی است که اطلاعات خرید خود را در سایت فروشگاه تکمیل کنیم و در کوتاه ترین زمان محصول مورد نظر را درب خانه خود تحویل گیریم.

فروش حبوبات فله بدون واسطه

فروش حبوبات فله بدون واسطه حبوبات موجود در بازارهای ایران اعم از اینکه داخلی باشند یا وارداتی، به دو دسته حبوبات فله ای و حبوبات بسته بندی تقسیم می‌شوند. حبوبات انواع مختلفی دارد از جمله: لوبیا(لوبیا سفید،قرمز،سیاه،چشم
بلبلی و لوبیا چیتی و…)و عدس(عدس ریز و درشت و عدس سبز، عدس قرمز یا دال
عدس و…) و انواع مختلف لپه و هم چنین انواع مختلف ماش که همگی به صورت عمده
و مستقیم به فروش می‌رسد. فروشگاه ها و مراکز فروش حبوبات فله ای زیادی در سراسر کشور وجود دارند که حبوبات فروشی خود را به صورت مستقیم
از کشاورزان خریداری می‌کند و با ارزان ترین قیمت به فروش می‌رساند.محصولات
این مراکز از کیفیت خوبی برخوردار است و تمام کارکنان
این مراکز از گذشته تاکنون محصولات فروشی خود را با مناسب ترین قیمت و
بهترین کیفیت به دست مشتریان می‌رساند. عمده فروشی حبوبات و فروش بدون واسطه با قیمت مناسب باعث رونق بازار حبوبات شده که هم برای خریدار مناسب تر و برای فروشنده هم سودآورتر است.

شرکت بازرگانی انواع حبوبات در کشور

شرکت بازرگانی انواع حبوبات در کشور

شرکت بازرگانی انواع حبوبات کشور، محصولات خود را با بهترین کیفیت در سراسر کشور عرضه می‌دارد. حبوبات یکی از مهمترین منابع گیاهی سرشار از پروتئین دومین منبع غذایی انسان به شمار می‌رود؛ به همین دلیل حبوبات مصرف بالایی دارد. اما نوسانات قیمت حبوبات در بازار باعث نگرانی مصرف کنندگان شده است؛ مرکز حبوبات فله ای برای جلوگیری از سود جویی و اطمینان دادن به مصرف کنندگان همواره نرخ جدید حبوبات را ارائه می‌کنند و همه مصرف کنندگان حبوبات برای اطلاع از قیمت می‌توانند با شرکت بازرگانی حبوبات در تماس باشند. تاجران حبوبات ایران محصولات ایرانی را از شرکت حبوبات ایرانی تهیه می‌کنند و به روش های متفاوتی به بازار عرضه می‌کنند.

مرکز خرید انواع حبوبات ایرانی

مرکز خرید انواع حبوبات ایرانیبازار حبوبات
ایران به عنوان یک مرکز فعال در زمینه خرید و فروش حبوبات ایرانی در تمامی کشور است. و در تمام سال در زمینه خرید انواع حبوبات ایرانی  هستند که با توجه به تنوعی که دارند می‌توانند بازار های فروش عالی ایجاد کنند که به نفع خریداران می‌باشد. با
این وجود بازار و تجارت حبوبات ایرانی بسیار عالی است . در کارخانه های تولیدی حبوبات به طور عمده تولید می‌شوند تا بتوانند بخشی از نیاز خریداران را بر
طرف نمایند. عمده فروش حبوبات ایرانی در مرکز فروش حبوبات صورت می‌گیرد.
بزرگترین و بهترین مرکز خرید حبوبات ایرانی ویژگی هایی دارد از جمله:

تولید کننده مرغوب ترین و بهترین حبوبات ایرانی است.
فروش مستقیم و بدون واسطه دارد.
دارای مشاوره و متخصصین فروش هستند.
خدمات قبل و بعد از فروش دارند.
جهت خرید هر نوع حبوبات ایرانی در تمامی کشور، می‌توان با عرضه کنندگان مرکز مربوطه ارتباط برقرار کرد. شما
می توانید از طریق مراجعه به مرکز خرید حبوبات ایرانی انواع این محصول را به
راحتی خریداری کنید
.

لیست قیمت حبوبات فله ای در بازار

لیست قیمت حبوبات فله ای در بازارمعمولا هر محصولی که در بازار مورد استفاده همه باشد دارای نوسان قیمت است. نوسانات قیمت حبوبات فله ای در بازار نسبت به حبوبات بسته بندی بیشتر است. بیشتر خرید و فروش هایی که در حجم بالا انجام می‌شود به صورت فله ای می‌باشد. قیمت روز و قیمت جهانی حبوبات فله بر اساس کیفیت آن به سه دسته تقسیم می‌شوند از جمله:
حبوبات خرمنی: حبوباتی هستند که بعد برداشت آن از زمین های کشاورزی هیچ عملی روی آن انجام نمی‌شود و ارزان ترین قیمت را دارند.
حبوبات بوجاری: حبوباتی هستند که بعد از برداشت به وسیله دستگاه ضایعات آن جدا می‌شود و قیمت آن نسبت به حبوبات خرمنی بالاتر است.
حبوبات دستچین: به حبوباتی گفته می‌شود که بعد از برداشت و بوجاری آن توسط کارگران ضایعات و خرابی که در آن باقی مانده پاک می‌شود وبالاترین قیمت را دارد.
برای خرید حبوبات و اطلاع از قیمت آن می‌توان به راحتی از طریق مراجعه به کارشناسان مربوطه تهیه کرد. قیمت حبوبات با توجه به کیفیت آنها متفاوت است.

یکی از مهمترین تولیدات ایران نخود می‌باشد که کمترین نوسان و افزایش قیمت را دارد. قیمت نخود در سایزهای مختلف در بازار 7000 تا 11000 تومان.
لوبیا قرمز به طور کلی در دو دسته لوبیا خمین و لوبیا زنجان دسته بندی می‌شود که قیمت آن در پایان سال 98 رشد قابل توجهی داشته است.قیمت در بازار 16000 تومان
لوبیا سفید به دلیل ممنوعیت صادرات آن افت قیمت داشته است.
لوبیا چیتی رشد قیمت دارد که در حال حاظر قیمت آن 17000 است
ایران تولید عدس کمی دارد در کنار عدس ایرانی عدس خارجی نیز هست به همین دلیل قیمت عدس ایرانی افزایش بی سابقه ای داشته است. قیمت عدس وارداتی را نمایندگی عدس خارجی تعیین می‌کند
لپه از حبوبات پر مصرف کشور است که مانند حبوبات دیگر شاهد افزایش قیمت آن هستیم. قیمت در بازار 20000 تومان

فروش تضمینی حبوبات در کشور

فروش تضمینی حبوبات در کشوریکی از دغدغه های مردم عزیز ایران خرید حبوبات با قیمت مناسب است زیرا حبوبات در بازار ایران ناپایداری های زیادی دارد و از به همین دلیل مرکز فروش حبوبات فله ای قیمت روز حبوبات را به هموطنان عزیز اطلاع می‌دهد. حبوبات درجه یک که با تضمین به فروش می‌رسد دارای ویژگی های زیر می‌باشد:
* حبوبات باید تازه باشند
* حبوبات بوجاری و دستچین باشد (کاملا تمیز)
* کاملا سالم وبدون سوراخ و…
* سایز حبوبات معمولی و درشت باشد
* رنگ و ظاهر آن طبیعی باشد
* محل کاشت و تولید آن
* ایرانی یا خارجی بودن حبوبات
* نوع بسته بندی حبوبات
* محل انبار و نگهداری آن در جای مناسب
شرکت حبوبات گلستان محصولات خود را با بالاترین کیفیت به صورت فله ای و بسته بندی به روش های اینترنتی و مستقیم با فروش تضمینی به مشتریان خود ارائه می‌دهد و همچنین قیمت حبوبات گلستان مناسب و تضمین شده است.

خرید مستقیم حبوبات از تولید کننده

خرید مستقیم حبوبات از تولید کننده

در کشور پهناور ایران بهترین زمین های حاصلخیز در خاور میانه وجود دارد هر مناطق ایران دارای آب و هوای متفاوتی است که حبوبات در مناطق گرمسیر کاشت و رشد می‌یابد. در کشور کشاورزان زیادی در زمینه تولید حبوبات فعالیت دارند که حبوبات تولید شده ایران نسبت به حبوبات خارجی با کیفیت تر و مرغوب تر است. هر منطقه با توجه به شرایط آب و هوا محصول مخصوص خود دارد. خرید مستقیم حبوبات و بدون واسطه طبیعتا قیمت مناسب تری دارد. تولید کنندگان حبوبات کشاورزان می‌باشند که می‌‌توان برای خرید بهترین و با کیفیت ترین محصولات به صورت مستقیم به کشاورزان مراجعه کرد. در حال حاظر شرکت هایی هستند که حبوبات را از کشاورزان خریداری و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان عرضه می‌کنند که این امر موجب سهولت خرید و فروش محصولات می‌شود.

واردات انواع حبوبات خارجی به ایران

واردات انواع حبوبات خارجی به ایرانایران در زمینه حبوبات از تولید بالایی در مناطق مختلف کشور برخوردار است.علاوه بر اینکه از حبوبات ایرانی در داخل کشور استقبال خوبی می‌شود به کشورهای خارجی هم صادر می‌شود. طعم و مزه حبوبات ایرانی نسبت به حبوبات خارجی بهتر است به همین خاطر بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. ایران کشوری است که علاوه بر حبوبات تولیدی کشور به حبوبات خارجی نیاز دارد چون حبوبات داخلی برای نیاز داخلی کشور کفاف نمی‌دهد. کشور ایران یکی از بزرگ ترین واردکنندگان حبوبات به شمار می‌رود؛ ایران بیشتر از کشورهای کانادا، ازبکستان، روسیه، استرالیا، ترکیه، قزاقستان و چین حبوبات مورد نیاز خود را وارد می‌کند. در واقع کمبود آب و خشکسالی این چند سال اخیر باعث شده است که ایران مجبور به واردات حبوبات مورد نیاز کشور شود.
بیشترین واردات حبوبات خارجی به ایران عدس می‌باشد؛ عدس از کشورهایی چون: کانادا، هند و استرالیا وارد کشور می‌شود، در حال حاظر کانادا بزرگ ترین صادر کننده عدس به کشور می‌باشد.
انواع لوبیا بیشتر از کشورهای ترکمنستان، ازبکستان و قرقیزستان و به طور کلی از کشورهای همسایه شمالی ایران وارد می‌شوند.
نخود بیشتر از کشور هایی چون: کشور اتیوپی، تانزانیا و استرالیا وارد کشور می‌شود؛ معمولا نخودهای وارد شده به کشور در آذر شهر به لپه تبدیل می‌شوند.

انواع حبوبات ایرانی شامل موارد زیر
می‌باشند:

* نخود سفید
* نخود سیاه
* نخود فرنگی سبز
* لوبیا چیتی
* لوبیا قرمز
* لوبیا سفید
* لوبیا چشم بلبلی
* لوبیا سیاه
* لوبیا عروس
* لپه
* عدس سبز
* عدس قرمز
* عدس قهوه ای
* عدس نارنجی
* ماش
* باقلا

انواع حبوبات خارجی شامل موارد زیر می‌باشند از جمله:
* عدس سبز
* نخود سیاه
* نخود سفید
* نخود فرنگی
* لوبیا چیتی
* لوبیا سفید
* لوبیا قرمز
* لوبیا چیتی قرمز
* ماش
* باقلا

·        

پخش کلی حبوبات به سراسر کشور

پخش کلی حبوبات به سراسر کشوردر کشور ایران شرکت ها و مراکزی در زمینه پخش و فروش حبوبات فله ای فعالیت دارند که این شرکت ها و مراکز انواع مختلف حبوبات را با روش های متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. این مراکز اقلام مورد نیاز عمده فروشان، شرکت های بسته بندی حبوبات، تولید کنندگان مواد غذایی و تعاونی ها را در سراسر کشور تامین و در کمترین زمان تحویل می‌دهد. مرکز پخش حبوبات ایرانی در سراسر کشور همواره محصولات را به صورت مستقیم به سراسر کشور عرضه می‌نماید. حبوبات به دلیل مصرف زیادی که دارد مراکز تولید و پخش زیادی در زمینه عرضه این محصول در سراسر کشور فعالیت دارند. این مراکز حبوبات ایرانی و خارجی را به صورت فله ای و بسته بندی به صورت عمده عرضه می‌کنند.

 

خریدار حبوبات و خشکبار ارزان قیمت

خریدار حبوبات و خشکبار ارزان قیمتحبوبات و خشکبار بر اساس کیفیت و محل کشت و تولید آن قیمت گذاری می‌شود. حبوبات و خشکبار درجه یک که از کیفیت بالایی برخوردار هستند طبیعتا گران تر هم هستند ولی حبوبات و خشکبار درجه دو که کیفیت و ظاهر خوبی نسبت به محصولات درجه یک ندارند ارزان می‌باشند. حبوبات و خشکبار تولید کشور نسبت به کشور های خارجی کیفیت بهتری دارند به همین دلیل حبوبات وارداتی خارجی ارزان تر می‌باشد. برای خریدارانی که قیمت مناسب و ارزان در اولویت خریدشان است از حبوبات وارداتی که قیمت ارزان تری دارد استفاده می‌کنند. خرید خشکبار فله ای مانند حبوبات فله ای نسبت به بسته بندی ارزان تر است.

 

فروشنده حبوبات بسته بندی درجه یک

فروشنده حبوبات بسته بندی درجه یکدر بسته بندی حبوبات از محصولات دستچین و درجه یک استفاده می‌شود. محصولات بسته بندی شده با برند های مختلف در بازار عرضه می‌شوند. فروشگاه ها و سوپر مارکت های مواد غذایی به محصولات بسته بندی شده روی آوردند تا فروشی راحت تر و بهداشتی تری را داشته باشند و خریدار بتواند با اطمینان محصول با کیفیت و درجه یک را تهیه کند. حبوبات بسته بندی شده بهداشتی و دارای دانه های دستچین شده درجه یک می‌باشد که با برندهای مختلفی در سراسر ایران در دسترس عموم قرار گرفته است. بسته بندی محافظی است که به سالم ماندن حبوبات از زمان تولید تا مصرف کمک می‌کند. حبوبات بسته بندی شده در تمام فروشگاه ها و سوپر مارکت های محلی  به صورت عمده و جزئی موجود می‌باشند. خرید و فروش حبوبات بسته بندی به صورت جزئی و عمده در فروشگاه های اینترنتی هم امکان پذیر می‌باشد. بسته بندی حبوبات با ماشین آلات انجام می‌شود حبوبات بسته بندی شده درجه یک باید علامت استاندارد و نشان بهداشت را داشته باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

عرضه حبوبات ایرانی به صورت فله

عرضه حبوبات ایرانی به صورت فله با کیفیت بالا و طعم مطبوع و دلنشین برای …

کانال تلگرام