آراد حبوبات
خانه / عدس ساسکن / قیمت عدس ساسکن تازه

قیمت عدس ساسکن تازه

قیمت عدس ساسکن در بازار بسته به کیفیت آن، متفاوت می باشد. عدس ساسکن یکی از برندهای عدس کانادایی است که همه ساله حجم بالایی از آن، به ایران وارد می شود که به دلیل کیفیت و تازه بودن، محبوبیت بسیاری یافته است.

همانطور که مستحضرید در بازار ایران در کنار انواع عدس تولید داخل، حجم بالایی از عدس، از کشورهای خارجی، به ویژه کانادا وارد می شود.

از جمله عدس های وارداتی کانادایی، عدس ساسکن می باشد.

عدس کانادایی ساسکن یکی از بهترین نوع عدس به حساب می‌آید که یکی از بهترین نوع برند به حساب می‌آید. عدس یک نوع حبوبات است که در آشپزی و پختن غذا های مختلف کار برد دارد و دارای ویتامین و آهن بسیار است که برای بدن خاصیت فراوان دارد.

قیمت عدس ساسکن تازه

قیمت عدس ساسکن

قیمت عدس ساسکناگرچه عدس سبز نیز در ایران تولید می شود، اما به دلیل ناکافی بودن مقدار آن، بسته به نیاز متقاضیان، ناچار به واردات این محصول می باشیم.

عدس ساسکن در بازار ایران با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد که این امر با توجه به کیفیت و تازگی و سایز عدس متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است که عدس کانادایی با برندهای متفاوتی به ایران وارد می شود.

در این میان برند ساسکن جایگاه ویژه ای در میان خریداران یافته است که آن هم به دلیل کیفیت بالای این محصول می باشد.

لذا خرید این محصول به صورت عمده و مستقیم از وارد کننده، سبب صرفه جویی در هزینه اضافی خواهد شد.

محبوبیت عدس ساسکن تازه در ایران در حال حاضر شاهد ورود انواع برندهای عدس کانادایی به ایران هستیم که این برندها عبارتند از:

  • اسکولار
  • ایلتا
  • سیمپسون
  • ساسکن
  • سارا
  • پکت
  • الاخضر

که در این میان، برند ساسکن توانسته است محبوبیت ویژه ای در میان خریداران بدست آورد.

به طور کلی می توان گفت که انواع برندهای عدس کانادایی بعد از درجه بندی و قرار گرفتن در گریدهای مختلف، روانه بازار می شوند.

این موضوع، تاثیر بسزایی در قیمت آن، می گذارد و علت تفاوت قیمت انواع مختلف عدس کانادایی نیز همین است.

بنابراین لازم است که خریداران جهت خرید این محصول به مراکز معتبر مراجعه نمایند تا بتوانند از کیفیت محصول مورد نظر اطمینان حاصل نمایند.

عدس ساسکن علاوه بر طعم و مزه فوق العاده ای که دارد، به زمان پخت کمی نیز احتیاج دارد.

لذا امروزه دسترسی به آن از طریق نمایندگی های فروش اینترنتی به سادگی امکان پذیر است.

قیمت عدس 98 بسیار مناسب بود و بر اساس نواسانات بازار قیمت عدس هم تغییر میکرد این عدس های ساسکن یک نوع حبوبات پر مصرف در بین افراد به حساب می‌آید که مشتریان زیادی را در کشور دارد. عدس ساسکن در بسته بندی های بسیار زیبا در فروشگاه های سطح شهر به فروش می‌رسد.

کسانی که به عدس نیاز دارند می توانند از طریق فروشگاه های بزرگ حبوبات با قیمت مناسب تهیه کنند تمام افراد در زندگی روزمره خود به عدس نیاز دارند از عدس می توانید در پختن غذاهایی مانند عدسی، عدس پلو و… که در رشد و نمو کودکان بسیار مؤثر و ویتامین های زیادی را تامین می کند.

قیمت عدس فله در بازار بسیار مناسب است و به هر کیلو عدس که خریداری کنید بستگی دارد این عدس ها را می توان در بازار به صورت کیلویی خریداری کرد این عدس بسیار زود پخته شده و وقت زیادی نمی‌برد این نوع محصول را می توانید از فروشگاه های حبوبات خریداری کنید.

بزرگترین مرکز فروش حبوبات در ایران

بزرگترین مرکز فروش حبوبات در ایرانقیمت حبوبات عمده در ایران بسیار مناسب است و شما می توانید از طریق نمایندگی های فروش حبوبات از قیمت این حبوبات آگاه شوید. بزرگترین مرکز فروش حبوبات در ایران بازار امین می باشد که انواع حبوبات مثل انواع نخود، لوبیا، لپه، ما‌ش و… را به خود اختصاص داده است. و به صورت عمده حبوبات را بسته بندی کرده و هر کدام را بر اساس کیفیت جدا کرده و آن ها بر طبق کیفیت در بسته بندی های متفاوتی قرار داده و وارد بازار فروش می کنند.

خرید مستقیم حبوبات از طریق کارخانه های خرید و بسته بندی حبوبات صورت می گیرد این کارخانه حبوبات را از طریق واسته ها و تولید کنندگان جمع آوری کرده و بعد آن ها را بر اساس کیفیت بالا و پایین جدا کرده و ضایعات حبوبات را گرفته و به صورت بسته بندی های شیک و تمیز دسته بندی کرده و وارد بازار فروش می کنند و هم به طور فله به نمایندگی های فروش تحویل داده و بعد افراد در بازار می توانند این حبوبات را با قیمت مناسب تهیه کنند چه به صورت بسته بندی شده و هم به طور فله استفاده کرد.

لیست شرکت های بازرگانی حبوبات در کشور

لیست شرکت های بازرگانی حبوبات در کشورفروش عمده حبوبات در کشور به صورت مستقیم در بازار عرضه می شوند. که ساسکن یکی از این شرکت های حبوبات در کشور ایران به حساب می‌آید که یکی از برند های معروف کشور می باشد. این شرکت حبوبات را با کیفیت بالا و عالی دسته بندی کرده و مهر استاندارد را در روی بسته های حبوبات به چاپ رسانیده و تاریخ تولید و انقضاء را روی بسته حبوبات زده تا افراد بتوانند از بهداشتی بودن این حبوبات آگاه شوند.

عمده فروش حبوبات این محصولات را به طور کلی از فروشنده خریداری کرده و به خرده فروشان میفروشد. این حبوبات را بسته بندی می کنند و به فروشگاه ها و نمایندگی های مخصوص حبوبات یا به سوپر مارکت ها به فروش می رسانند و مصرف کننده از این طریق می تواند حبوبات را با کیفیت و قیمت مناسبی تهیه کند.

عمده فروش حبوبات محصول خود را به صورت کلی از فروشنده خریداری میکند و بعد حبوبات را از نظر کیفیت و درجه جدا کرده و در درجه های مختلف وارد بازار فروش میکند. که بر اساس درجه بندی قیمتش تغییر میکند.

خرید اینترنتی عدس ساسکن کانادایی

خرید اینترنتی عدس ساسکن کاناداییواردات حبوبات خارجی را می توان از طریق فروشنده های خارجی وارد بازار ایران می‌کنند. و خریداران ایرانی این نوع حبوبات را با کیفیت بالا به فروش میرسانند.

عدس ساسکن یکی از بهترین نوع حبوبات به حساب می‌آید خرید اینترنتی عدس ساسکن را می توانید به هر مقدار که نیاز دارید از سایت های معتبر سفارش دهید این نوع محصول با کیفیت بالا به فروش می‌رسد که بسیار خوش پخت می باشد و غذای شما را بسیار خوشمزه میکند و ویتامین لازم را برای بدن شما مهیا می سازد.

واردات مستقیم عدس از کانادا

واردات مستقیم عدس از کانادانمایندگی عدس ساسکن را کارخانه این محصول در دست دارد این عدس به صورت مستقیم از کانادا وارد کشور می شود این عدس طرفداران بسیاری را در سراسر کشورهای مختلف جهان دارد. به دلیل اینکه بسیار خوش پخت می باشد. این عدس دارای دانه های ریز و درشت می باشد که دارای بسته بندی های بزرگ و کوچک می باشد و بسته های شیکی می باشد که نظر مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است و دارای قیمت مناسب نسبت به دیگر عدس ها می باشد. واردات عدس ساسکن از کشور های کانادایی وارد کشور های ایران و…. می شود که تمام افراد در زندگی روزمره خود به این نوع حبوبات نیاز دارند. چون یک نوع غذای سالم و پر ویتامین به حساب می‌آید و بسیار خوشمزه و طعم لذیذی دارد.

بازار عدس کانادایی بسیار داغ است و مشتریان زیادی را در سر تا سر ایران و دیگر کشور ها دارد بیشتر افرادی که در کانادا زندگی می کنند مشغول به کشت و کار عدس ساسکن می باشند که هزینه های زندگی خود را از خرید و فروش عدس ساسکن به دست می آورند.

مشخصات عدس ساسکن کانادایی

مشخصات عدس ساسکن کاناداییخرید عدس خارجی از کشور های کانادا و… در بسته بندی های متفاوت و زیبا به دیگر کشورهای جهان صادر می شود. عدس ساسکن کانادایی دارای دانه هایی نسبتا درشت می باشند و به صورت دایره ای به تولید میرسند. ظاهری تمیز دارند و رنگ آن کمی سبز رنگ می باشد و در هنگام جوشاندن برای مصرف وقت زیادی هم نمیبرد و طعم خوبی هم دارد.

خرید اینترنتی عدس سبز کانادایی

خرید اینترنتی عدس سبز کاناداییفروش عدس خارجی به دیگر کشورها کار بسیار سختی است و باید محصول از نظر کیفیت و مرغوب بودن محصول بررسی شود و از نظر وزارت بهداشت تأیید شده باشد.

خرید عدس ارگانیک در کشورهای مجاور صورت میگیرد. این عدس های از نظر کیفیت درجه بالاتری نسبت به دیگر عدس ها دارد و بسیار خوش پخت است و در مصارف خانگی و… کار برد دارد. و همچنین در رستوران ها برای پختن بعضی از غذاها از عدس سبز کانادایی استفاده می شود که این محصول را می توانید به صورت اینترنتی هم در هر مقدار که نیاز دارید به صورت آنلاین سفارش دهید.

مرجع پخش انواع حبوبات وارداتی

مرجع پخش انواع حبوبات وارداتیفروش انواع حبوبات به طور وارداتی وارد کشور ایران می شود مرجع پخش انواع حبوبات به صورت کلی بیشتر کشورها را در بر می‌گیرد که ایران هم یکی دیگر از این تولید کننده ها به حساب می‌آید. ایران هم یکی از بهترین نوع حبوبات را تولید می‌کنند و به دیگر کشورها صادر میکند که جزء کشورهای وارد کننده انواع حبوبات می باشد و این کشور سالانه مقدار زیادی حبوبات را با کیفیت بالا به فروش می رساند، که دارای مرغوبیت بالایی هم می باشد.

جدول قیمت عدس کانادایی در بازار

جدول قیمت عدس کانادایی در بازار خرید عدس ساسکن در بازار با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. قیمت عدس کانادایی بر اساس نوسانات بازار در حال تغییر می باشد یعنی بالا و پایین میرود. عدس کانادایی یک نوع برند شناخته شده به حساب می‌آید که طرفداران زیادی را در تمام کشورهای جهان دارد. این عدس دارای قیمت های مختلفی می باشد چون کیفیت آن با هم فرق دارد و دارای درجه 1، 2، 3 می باشد به همین دلیل در قیمت عدس تغییر ایجاد میکند.

عدس کانادایی را می توانید در بسته بندی های گونا و گون در بازار فروش ببینید. و از قیمت این حبوبات آگاه شوید.

خرید بدون واسطه عدس کانادایی از وارد کننده

خرید بدون واسطه عدس کانادایی از وارد کنندهفروشگاه اینترنتی حبوبات را می توانید در اینترنت به صورت آنلاین ببینید و از خریدتان لذت ببرید. خرید بدون واسطه عدس کانادایی از وارد کننده به طوری صورت می گیرد که در میان این افراد هیچ خرده فروشی نباشد و به طور مستقیم و بدون واسطه خریدار عدس را از فروشنده به قیمت مناسب خریداری کند و وارد کننده به بازار فروش عرضه نماید. و در این هیچ واسطه و عمده فروشی صورت نگیرد و باعث اختلال در روند وارد کننده در بازار شود.

معرفی گونه های مختلف عدس

معرفی گونه های مختلف عدسعدس دارای گونه های مختلفی می باشد، که یک نوع آن عدس سبز می باشد که دارای دانه های ریز و درشت است و عدس قرمز که به لپه معروف است. از عدس سبز در غذاهای متفاوتی می توان استفاده کرد و از لپه هم در درست کردن قیمه و… می توان استفاده کرد. این عدس ها در کارخانه ها به صورت بسته بندی های شیک و متنوع دسته بندی می شوند که این بسته بندی هر چه زیباتر باشد بیشتر نظر مشتری را جلب میکند. عدس به صورت فله ای هم قابل خرید می باشد فقط باید از نظر بهداشتی تایید شده باشد.

فروشنده عدس ساسکن کانادایی درجه یک

فروشنده عدس ساسکن کانادایی درجه یکفروشنده عدس ساسکن کانادایی درجه یک شرکت بازرگانی فاتک می باشد که سالانه حدود چند تن را وارد بازار ایران میکند این عدس کانادایی قیمت پایین تری نسبت به عدس ایرانی دارد به دلیل این که مقدار زیادی از این عدس تولید می شود و کیفیت بالاتری نسبت به دیگر عدس ها دارد و بسیار خوش پخت می باشد و طعم بسیار خوب و خوشمزه ای دارند.

 عدس ساسکن درجه یک دارای دانه هایی نسبتا درشت است که سبز رنگ می باشند و بسیار خوش پخت است و وقت زیادی نمی برد تا وقتی بجوشد، بسیار هم خوش طعم و خوشمزه هستند نسبت به دیگر عدس هایی که در بازار موجود است.

این عدس ساسکن کانادایی را می توانید از فروشگاه های حبوبات یا کسانی که نمایندگی های این محصول را در دست دارند با قیمت مناسبی با هر مقداری که مد نظرتان است خریداری کرده یا به صورت اینترنتی هم می توانید عدس ساسکن کانادایی درجه یک را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش انواع عدس ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش انواع عدس ایرانی و خارجییکی از نمایندگی های فروش انواع عدس ایرانی و خارجی در بازار شرکت های تولیدی حبوبات می باشند که سالانه بخش قابل توجهی از عدس ایرانی و خارجی را در بازار عرضه می‌کنند، این شرکت ها عدس ایرانی و خارجی را به طور جداگانه در بسته بندی های گونا گون در داخل کارتن های مخصوص چیده و با قیمت استثنایی وارد بازار فروش می کنند که قیمت عدس خارجی بسیار مناسب است به دلیل مقدار زیادی که در خارج از کشور این عدس به تولید می‌رسد بخش قابل توجهی از آن را وارد بازار ایران میکنند و عدس ایرانی به دلیل کم بودن تولید از قیمت بالاتری برخوردار است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام